Switch Dahua DH-PFS4226-24ET-360
Zdjęcia 6 |
Dahua DH-PFS4226-24ET-360 24 FE / 2 GE / 2 SFP 240 W 24 FE / 2 GE / 2 SFP 360 W |
|
60 W jest dostępne tylko na portach 1 i 2, reszta to 30 W.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dahua 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dahua.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dahua DH-PFS4226-24ET-360
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Switch Dahua Technology PFS4226-24ET-360-V3 | 1 203 zł |
Switch Poe Pfs4226-24Et-360-V3 24-Portowy Sfp Dahua | 1 515 zł |
Dahua Dh-pfs4226-24et-360-v3 Switch Posrebrzany 1362060 | 1 648 zł |
Modyfikacje Dahua DH-PFS4226-24ET-360
Ceny na Dahua DH-PFS4226-24ET-360 |
---|---|---|---|---|
Dahua DH-PFS4226-24ET-240 | od 1 835 zł | 1 oferta | ||
Dahua DH-PFS4226-24ET-360 | od 1 203 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →