Харчовий контейнер Curver Fresh&Go 3x0.8L
Curver Fresh&Go 3x0.8L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Curver 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Curver.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Curver Fresh&Go 3x0.8L
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CURVER ZESTAW POJ NA ZYWN 3X0,8L ZOLTY | 15 zł |
Curver KOMPLET POJEMNIKÓW FRESH&GO 3X0,8L ŻÓŁTY/TRANSPARENTNY 182218 | 21 zł |
Zestaw pojemników kwadratowych Fresh&go Mix miętowy/ jasnoszary/ brzoskwin | 19 zł |
Curver Komplet pojemników Fresh&Go 3x0,8L niebieski (182217) | 21 zł |
Komplet Pojemników Fresh&Go 3 x 0.8L | 14 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →