Pojemnik na żywność Curver Fresh&Go 3x0.8L
Curver Fresh&Go 3x0.8L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Curver 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Curver.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Curver Fresh&Go 3x0.8L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CURVER ZESTAW POJ NA ZYWN 3X0,8L ZOLTY | 15 zł |
Curver KOMPLET POJEMNIKÓW FRESH&GO 3X0,8L ŻÓŁTY/TRANSPARENTNY 182218 | 21 zł |
Zestaw pojemników kwadratowych Fresh&go Mix miętowy/ jasnoszary/ brzoskwin | 19 zł |
Curver Komplet pojemników Fresh&Go 3x0,8L niebieski (182217) | 21 zł |
Komplet Pojemników Fresh&Go 3 x 0.8L | 14 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →