Термобокси Curver Coolbox 10L
Фото 6 |
Curver Coolbox 10L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Curver 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Curver.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Curver Coolbox 10L
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Curver Cool Box 10 litrów bez worka na lód 6702100 | 62 zł |
CURVER LODÓWKA TURYSTYCZNA + WKŁAD GRATIS 10L | 51 zł |
Curver/Keter Curver/Keter Curver lodówka turystyczna 10l | 65 zł |
Lodówka Turystyczna Mała 10 L na Piknik | 65 zł |
CURVER Lodówka turystyczna na wkłady 10 l niebieska | 54 zł |
Przenośna lodówka CURVER, niebieska, 10 l | 65 zł |
Lodówka turystyczna 10L Curver niebieska | 57 zł |
Модификації Curver Coolbox 10L
Ціни на Curver Coolbox 10L |
---|---|---|---|---|
Curver Coolbox 10L | від 51 zł | 9 пропозицій | ||
Curver Coolbox 20L | від 72 zł | 10 пропозицій | ||
Curver Coolbox 32L | від 97 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →