Зарядний пристрій CTEK MXS 5.0
Відео 22Фото 4 |
CTEK MXS 5.0 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CTEK.
Купити CTEK MXS 5.0
Усі ціни 6 →CTEK MXS 50 Ładowarka 12V Z Wbudowaną Kompensacją Temperatury Motocyklowa | 320 zł |
CTEK MXS 5.0 ładowarka akumulatorowa | 367 zł |
Ctek Mxs 5.0 Charger Czarny,Posrebrzany 0.8-5 A 56-305 | 365 zł |
CTEK MXS 50 Test & Charge Ładowarka 12V Ładowarka Konserwator Akumulatorów | 479 zł |
CTEK MXS 5 0 12 V ładowarka i odżywka MULTI XS 5 0 56-975 | 461 zł |
Ctek Mxs 5.0 Charger Czarny,Posrebrzany 12 V / 5 A 56-308 | 496 zł |
Прогресивний прилад від компанії CTEK за кілька років свого існування завоював величезний авторитет серед автовласників. Справа криється в його мініатюрних розмірах і надання можливості повністю автоматичною 8-етапної зарядки мотоциклетних і автомобільних 12-вольтів АКБ.
Велика кількість програм
При підключенні «крокодилів» або круглих клем зарядного пристрою акумулятора відбувається автоматичний вибір однієї з чотирьох програм зарядки. Перша програма призначена для роботи з невеликими батареями ємністю 1.2-14 А/год та їй відповідає піктограма мотоцикла. Індикатор навпаки зображення автомобіля вказує на програму зарядки звичайних акумуляторів (ємністю до 110 А/год). Символ сніжинки сигналізує про програму зарядці для холодної погоди (від -20°С до +5°С), а також про можливості підзарядки AGM-батарей. Нарешті, останній режим призначений для відновлення глибоко розряджених АКБ. Вибір програми можна відкоригувати вручну за допомогою клавіші «Mode».
8 етапів
На верхню частину поверхні корпусу приладу винесені ще 8 світлових індикаторів, що вказують на прогрес виконання зарядки. Вони розташовані в наступній послідовності: десульфатизация, плавне включення, основна зарядка, поглинання, діагностика (може акумулятор приймати і утримувати заряд), відновлення (активується тільки при виборі відповідної програми), буферний режим (повний заряд), профілактична зарядка. Докладніше про кожному етапі написано в інструкції до зарядного пристрою.
Мультифункціональність
До приладу додається зручний тканинний чохол для зберігання. Крім того, пристрій є безпечним для підключення до акумулятора без необхідності його від'єднання від бортової мережі автомобіля. Але обійтися без одного мінуса серед безлічі позитивних сторін не вийшло — ним виявилася висока вартість зарядного пристрою, яка водночас цілком виправдовується його мультифункциональностью.