Зарядний пристрій CTEK CT5 Time To Go (40161)
Відео 4 |
CTEK CT5 Time To Go |
|
Можливість визначення часу до закінчення зарядки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CTEK CT5 Time To Go
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CTEK CT5 Time To Go Ładowarka Akumulatorów 12V Ładowarka Konserwator AkumuWskaźnik pozostałego czasu ładowania i wskaźnik startu: pierwsza na świecie ładowarka z odliczaniem pozostałego czasu ładowania pozwala odpowiedzieć na pytanie „Kiedy akumulator będzie w pełni naładowany?”. Podaje dokładną prognozę pozostałego czasu ładowania w godzinach. Wskaźnik sygnalizuje możliwość bezpiecznego uruchomienia pojazdu przed całkow... щеitym naładowaniem akumulatora.
Wbudowana funkcja kompensacji temperatury: wbudowana automatyczna kompensacja napięcia ładowania zapewnia najbardziej wydajne ładowanie w skrajnie wysokich lub niskich temperaturach otoczenia.
Tryb regeneracji: tryb RECOND regeneruje akumulatory, które są w złym stanie lub głęboko rozładowane.
Tryb AGM: Dedykowany program ładowania akumulatorów AGM, który przyspiesza ładowanie i maksymalnie wydłuża żywotność akumulatora.
Opatentowana funkcja odsiarczania: wskutek zasiarczenia nieużywane akumulatory tracą pojemność, a ich żywotność ulega skróceniu. Dzięki impulsowemu prądowi i napięciu bezpiecznie usuwa siarczany z ołowianych elektrod akumulatora, przywracając jego sprawność.
Opatentowane ładowanie podtrzymujące/i Amazon.plПоскаржитись | 326 zł |
Ctek Ct5 Time To Go Charger Biały,Czarny 40-161Ładowarka, która mówi, kiedy jesteś gotowy do pracy.Przejmij kontrolę nad swoim dniem.Odzyskaj swoje życie dzięki pierwszej ładowarce na świecie, która pokazuje dokładnie, kiedy bateria będzie naładowana i gotowa do pracy.Przełomow WaveINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 432 zł |
CTEK CT5 TIME TO GO GULF Edition Ładowarka Baterii 12V Utrzymywanie BateriLimitowana edycja sygnowana marką Gulf: łączy najnowocześniej Amazon.plПоскаржитись | 383 zł |
Відеоогляди
CTEK CT5 Time To Go Charger - Review & Demo
10 вересня 201833 752 перегляда
✅CTEK 40 255 CT5 Time To Go 12 Volt Battery Charger Review
15 вересня 2021494 перегляда
Tutorials - CTEK CT5 Time to go - How to connect
12 листопада 201815 985 переглядів
Tutorials - CTEK CT5 Time to go - Charging
12 листопада 201822 975 переглядів
9 советов по подготовке авто к зиме
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 269 zł
зарядне, імпульсне (інверторне), на акумулятор: 12 В, ємністю 1.2 – 80 Агод, WET/EFB (Lead-Acid), струм зарядки: до 3.8 A, авторегулювання, 168x38x65 мм, вага 0.6 кг
від 339 zł
зарядне, імпульсне (інверторне), на акумулятор: 12 В, WET/EFB (Lead-Acid), AGM, GEL, LiFePO4, Li-Ion, струм зарядки: до 5 A, авторегулювання, десульфатація, 290x180x50 мм, вага 0.7 кг
від 380 zł
зарядне, імпульсне (інверторне), на акумулятор: 6В, 12 В, ємністю 10 – 200 Агод, WET/EFB (Lead-Acid), струм зарядки: до 20 A, авторегулювання, 275x156x125 мм, вага 1.38 кг
від 320 zł
зарядне, імпульсне (інверторне), на акумулятор: 12 В, ємністю 1.2 – 110 Агод, струм зарядки: від 0.8 A, до 5 A, авторегулювання, десульфатація, 168x38x65 мм, вага 0.6 кг
від 340 zł
зарядне, імпульсне (інверторне), на акумулятор: 6В, 12 В, ємністю 10 – 200 Агод, WET/EFB (Lead-Acid), струм зарядки: до 10 A, авторегулювання
від 266 zł
зарядне, імпульсне (інверторне), на акумулятор: 12 В, ємністю 3 – 200 Агод, WET/EFB (Lead-Acid), AGM, GEL, струм зарядки: від 2 A, до 10 A, авторегулювання, десульфатація, 280x155x70 мм, вага 0.76 кг
від 350 zł
зарядне, імпульсне (інверторне), на акумулятор: 6В, 12 В, WET/EFB (Lead-Acid), AGM, GEL, Li-Ion, струм зарядки: до 5 A, авторегулювання, десульфатація, 117x74x48 мм, вага 0.68 кг
від 307 zł
зарядне, імпульсне (інверторне), на акумулятор: 6В, 12 В, ємністю 20 – 75 Агод, WET/EFB (Lead-Acid), струм зарядки: до 4 A, авторегулювання
від 308 zł
зарядне, імпульсне (інверторне), на акумулятор: 12 В, 24В, ємністю 5 – 160 Агод, WET/EFB (Lead-Acid), AGM, GEL, струм зарядки: від 4 A, до 8 A, авторегулювання, десульфатація, 180x335x65 мм
від 261 zł
зарядне, імпульсне (інверторне), на акумулятор: 12 В, 24В, ємністю 2 – 150 Агод, струм зарядки: від 3 A, до 8 A, авторегулювання, 185x106x70 мм
від 273 zł
зарядне, імпульсне (інверторне), на акумулятор: 12 В, ємністю 10 – 160 Агод, WET/EFB (Lead-Acid), GEL, струм зарядки: до 8 A, авторегулювання, десульфатація, 210х90х60 мм, вага 0.4 кг
від 473 zł
зарядне, імпульсне (інверторне), на акумулятор: 12 В, 24В, ємністю 1.2 – 230 Агод, WET/EFB (Lead-Acid), AGM, GEL, струм зарядки: від 1.5 A, до 7 A, авторегулювання