Ładowarka CTEK CT5 Time To Go (40161)
Wideo 4 |
CTEK CT5 Time To Go |
|
Możliwość określenia czasu do zakończenia ładowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CTEK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CTEK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CTEK CT5 Time To Go
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CTEK CT5 Time To Go Ładowarka Akumulatorów 12V Ładowarka Konserwator Akumu | 326 zł |
Ctek Ct5 Time To Go Charger Biały,Czarny 40-161 | 432 zł |
CTEK CT5 TIME TO GO GULF Edition Ładowarka Baterii 12V Utrzymywanie Bateri | 383 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →