Оперативна пам'ять Crucial DDR3 SO-DIMM 1x2Gb CT25664BC1067
Crucial CT25664BC1067 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Crucial DDR3 SO-DIMM 1x2Gb
Ціни на Crucial DDR3 SO-DIMM 1x2Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x2Gb CT25664BC1067 | від 52 zł | 1 пропозиція | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x2Gb CT25664BF1339 | від 52 zł | 1 пропозиція | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x2Gb CT25664BC1339 | від 38 zł | 1 пропозиція | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x2Gb CT25664BF160B | від 60 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →