Оперативна пам'ять Crucial Value DDR4 1x16Gb CT16G4RFD4266
Фото 3 |
Crucial CT16G4RFD4266 2133 МГц CL15 2133 МГц 2133 МГц CL15 ECC CL15 ECC Registered 2133 МГц 2400 МГц CL15 ECC Registered CL17 2400 МГц CL17 ECC 2400 МГц CL17 ECC 2400 МГц CL17 ECC Registered 2400 МГц CL17 ECC Registered 2400 МГц CL17 ECC Registered 2400 МГц CL17 ECC Registered 2666 МГц 2666 МГц CL19 CL19 2666 МГц CL19 2666 МГц CL19 ECC 2666 МГц CL19 ECC 2666 МГц CL19 ECC Registered 2666 МГц 2666 МГц CL19 ECC Registered CL19 ECC Registered 2933 МГц CL21 ECC Registered 2933 МГц 3200 МГц CL21 ECC Registered CL22 3200 МГц CL22 3200 МГц CL22 ECC Registered |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Crucial Value DDR4 1x16Gb
Ціни на Crucial Value DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial Value DDR4 1x16Gb CT16G4DFD8213 | від 128 zł | 8 пропозицій | ||
Crucial Value DDR4 1x16Gb CT16G4VFD4213 | від 140 zł | 1 пропозиція | ||
Crucial Value DDR4 1x16Gb CT16G4DFD824A | від 178 zł | 11 пропозицій | ||
Crucial Value DDR4 1x16Gb CT16G4WFD824A | від 320 zł | 1 пропозиція | ||
Crucial Value DDR4 1x16Gb CT16G4DFD8266 | від 187 zł | 3 пропозиції | ||
Crucial Value DDR4 1x16Gb CT16G4DFRA266 | від 172 zł | 2 пропозиції | ||
Crucial Value DDR4 1x16Gb CT16G4WFD8266 | від 193 zł | 4 пропозиції | ||
Crucial Value DDR4 1x16Gb CT16G4RFD8266 | від 200 zł | 3 пропозиції | ||
Crucial Value DDR4 1x16Gb CT16G4DFRA32A | від 129 zł | 19 пропозицій | ||
Crucial Value DDR4 1x16Gb CT16G4DFD832A | від 148 zł | 8 пропозицій |