3D-принтер Creality K1 Max
Відео 3Фото 4 |
Creality K1 Max |
|
AI LiDAR
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Creality 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Creality.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Creality K1 Max
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Creality Drukarka 3D K1 MAX bardzo duża pojemność 300 x 300 x 300 mm duża | 4 799 zł |
Drukarka 3D Creality K1 Max GK520610 | 3 473 zł |
Drukarka 3D Creality K1 MAX | 3 499 zł |
Creality Drukarka 3D K1 Max drukarka 3D z kamerą AI AI LiDAR prędkość druk | 4 495 zł |
Creality Drukarka 3D K1 Max kamera AI druk z dużą prędkością 600 mm/s auto | 4 495 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →