3D-принтер Creality Ender 3 V3 KE
Відео 7Фото 7 |
Creality Ender 3 V3 KE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Creality Ender 3 V3 KE
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Creality Ender 3 V3 KE drukarka 3D maks prędkość drukowania 500 mm/s intel | 1 464 zł |
Drukarka 3D Creality Ender-3 V3 KE GK522292 | 1 082 zł |
Drukarka 3D Creality Ender-3 V3 KE | 1 299 zł |
Creality Ender 3 V3 KE drukarka 3D maksymalna prędkość drukowania 500 mm/s | 1 469 zł |
Creality Ender-3 V3 KE drukarka 3D szybsza prędkość drukowania 500 mm/s wy | 1 399 zł |
Creality Drukarka 3D Ender-3V3 KE 500 mm/s prędkość druku 300 25-punktowy | 1 394 zł |
Creality Ender-3 V3 KE drukarka 3D 500 mm/s szybsza prędkość drukowania FD | 1 489 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →