Drukarka 3D Creality K1 Max
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Creality K1 Max |
|
AI LiDAR
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Creality 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Creality.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Creality K1 Max
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Creality Drukarka 3D K1 MAX bardzo duża pojemność 300 x 300 x 300 mm duża | 4 799 zł |
Drukarka 3D Creality K1 Max GK520610 | 3 473 zł |
Drukarka 3D Creality K1 MAX | 3 381 zł |
Creality Drukarka 3D K1 Max drukarka 3D z kamerą AI AI LiDAR prędkość druk | 4 495 zł |
Creality Drukarka 3D K1 Max kamera AI druk z dużą prędkością 600 mm/s auto | 4 495 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →