Очищувач повітря Cecotec TotalPure 1500 Connected (CCTC-05625)
Фото 5 |
Cecotec TotalPure 1500 Connected |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec TotalPure 1500 Connected
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Oczyszczacz powietrza Cecotec TotalPure 1500 5625 | 526 zł |
Cecotec TotalPure 1500 Connected Jonizacja | 549 zł |
Cecotec Air Purifier Totalpure 1500 Connected Biały 05625 | 214 zł |
Oczyszczacz powietrza Cecotec TotalPure 1500 20 m2 | 489 zł |
Cecotec TotalPure 1500 Connected Jonizacja | 549 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →