Очищувач повітря Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite (AC-M17-SC)
Відео 12Фото 22 |
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite |
|
Підтримка голосових асистентів Amazon Alexa і Google Assistance.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Smart 4 Lite 35053 Oczyszczacz Powietrza Biały Do 43 m 6.93418E+12 | 514 zł |
XIAOMI Oczyszczacz powietrza Air Purifier 4 Lite HDXIAOC00001002 | 566 zł |
Podłogowy Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite AGDM-OCZY-XIA-010 | 514 zł |
Oczyszczacz Powietrza Xiaomi Mi Smart Air Purifier 4 Lite MI SMART AIR 4 l | 749 zł |
Oczyszczacz powietrza XIAOMI Smart Air Purifier 4 Lite | 560 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →