Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite (AC-M17-SC)
Wideo 12Zdjęcia 22 |
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite |
|
Obsługa asystentów głosowych Amazon Alexa i Google Assistance.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Smart 4 Lite 35053 Oczyszczacz Powietrza Biały Do 43 m 6.93418E+12 | 499 zł |
Xiaomi Mi Air Purifier 4 Lite | 526 zł |
XIAOMI Oczyszczacz powietrza Air Purifier 4 Lite HDXIAOC00001002 | 566 zł |
Oczyszczacz powietrza XIAOMI Smart Air Purifier 4 Lite | 560 zł |
Podłogowy Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite AGDM-OCZY-XIA-010 | 517 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →