Умивальник Catalano New Light 100 1000 мм
Фото 5 |
Catalano New Light 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Catalano New Light 100
Ціни на Catalano New Light 100 |
---|---|---|---|---|
Catalano New Light 45 450 мм | від 457 zł | 2 пропозиції | ||
Catalano New Light 55 550 мм | від 610 zł | 2 пропозиції | ||
Catalano New Light 62 620 мм | від 651 zł | 2 пропозиції | ||
Catalano New Light 67 670 мм | від 730 zł | 2 пропозиції | ||
Catalano New Light 100 1000 мм | від 1 056 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →