Umywalka Catalano New Light 100 1000 mm
Zdjęcia 5 |
Catalano New Light 100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Catalano 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Catalano.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Catalano New Light 100
Ceny na Catalano New Light 100 |
---|---|---|---|---|
Catalano New Light 45 450 mm | od 457 zł | 2 oferty | ||
Catalano New Light 55 550 mm | od 610 zł | 2 oferty | ||
Catalano New Light 62 620 mm | od 651 zł | 2 oferty | ||
Catalano New Light 67 670 mm | od 730 zł | 2 oferty | ||
Catalano New Light 80 800 mm | od 870 zł | 2 oferty | ||
Catalano New Light 100 1000 mm | od 1 056 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →