Витяжний вентилятор Cata E E-100 G
Відео 4Фото 11 |
Модифікації Cata E 9
Характеристики
Cata E-100 G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікації моделі:
- Модель E-100 G — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель E-100 GT — має таймер вимкнення
- Модель E-100 GTH — має таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Cata E E-100 G
Колір:
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
E-100 G - wentylator wyciągowy łazienkowy - seria E Glass Standard - front | 120 zł |
E-100 GS - wentylator wyciągowy łazienkowy - seria E Glass Standard - fron | 128 zł |
Wentylator/wentylator/CATA E 100 G/w zestawie z klapą zwrotną zawór zwrotn | 319 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо