Wentylator wyciągowy Cata E E-100 G
Wideo 4Zdjęcia 11 |
Modyfikacje Cata E 9
Dane techniczne
Cata E-100 G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cata 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cata.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje modelu:
- Model E-100 G - brak dodatkowych funkcji i możliwości
- Model E-100 GT - posiada wyłącznik czasowy
- Model E-100 GTH - posiada wyłącznik czasowy i czujnik wilgotności
Gdzie kupić Cata E E-100 G
Kolor:
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
E-100 G - wentylator wyciągowy łazienkowy - seria E Glass Standard - front | 120 zł |
E-100 GS - wentylator wyciągowy łazienkowy - seria E Glass Standard - fron | 128 zł |
Wentylator/wentylator/CATA E 100 G/w zestawie z klapą zwrotną zawór zwrotn | 319 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy