Льодогенератор Caso IceMaster Ecostyle 2 л
Фото 4 |
Caso IceMaster Ecostyle |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Caso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Caso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Caso IceMaster Ecostyle 2 л
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kostkarka do lodu CASO GERMANY IceMaster Ecostyle 3304 | 729 zł |
Caso Germany IceMaster EcoStyle 1,7l 12kg/24h | 729 zł |
Kostkarka do lodu CASO GERMANY IceMaster Ecostyle 3304 | 729 zł |
Kostarka caso ICEMASTER ECOSTYLE 3304 | 1 170 zł |
Caso Germany IceMaster EcoStyle 1,7l 12kg/24h | 729 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →