Льодогенератор Caso IceMaster PRO
Caso IceMaster PRO |
|
Зручний у використанні, продуктивний та досить універсальний льодогенератор. Пристрій вміє виробляти два типорозміри льоду: S та L. Пальчикова форма льоду відрізняється збільшеною контактною поверхнею. Це означає, що такий лід швидше охолоджуватиме напої та продукти. Система швидкого заморожування дозволяє отримати першу порцію льоду вже через 6-13 хвилин після включення (точний час приготування залежить від обраного розміру льоду та первинної температури води).
Продуктивність агрегату становить близько 500 г на годину. Панель керування використовує сенсорні кнопки. Льодогенератор Caso IceMaster PRO оснащений системою оповіщення про низький рівень рідини, а також заповнений лоток. Передбачено опцію автоматичного відключення, що дозволяє мінімізувати витрати електроенергії. Модель PRO відрізняється підвищеною продуктивністю – потужність заморожування льоду досягає 140 Вт. Збільшено і місткість водяної ємності - 2,2 л. В основі приладу є зручне зливання, щоб спустошувати пристрій в кінці сеансу приготування. Зверху є оглядове вікно. У наборі поставки є практична лопатка для дозування льоду. Система заморозки заснована на компресорі із безпечним холодоагентом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Caso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Caso.
Купити Caso IceMaster PRO
Усі ціни 6 →Kostkarka do lodu CASO GERMANY IceMaster Pro | 819 zł |
Kostkarka do lodu CASO GERMANY IceMaster Pro | 819 zł |
Caso Germany IceMaster Pro 3,1l 12kg/24h | 819 zł |
Kostkarka do lodu CASO GERMANY IceMaster Pro | 819 zł |
Kostarka caso ICEMASTER PRO 3301 | 1 165 zł |
Caso Germany IceMaster Pro 3,1l 12kg/24h | 819 zł |
- Продуктивність 500 г/год
- Індикатор рівня води
- Потужність: 90 Вт