Kostkarka do lodu Caso IceMaster Ecostyle 2 l
Zdjęcia 4 |
Caso IceMaster Ecostyle |
|
Jak prawidłowo przechowywać żywność w zamrażarce?Co można, a czego nie można przechowywać w zamrażarce, jak pakować i strefować, jakie temperatury ustawić
Jak wybrać zamrażarkęZalecenia dotyczące wyboru zamrażarki do długoterminowego przechowywania żywności
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Caso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Caso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Caso IceMaster Ecostyle 2 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kostkarka do lodu CASO GERMANY IceMaster Ecostyle 3304 | 729 zł |
Caso Germany IceMaster EcoStyle 1,7l 12kg/24h | 729 zł |
Kostkarka do lodu CASO GERMANY IceMaster Ecostyle 3304 | 729 zł |
Kostarka caso ICEMASTER ECOSTYLE 3304 | 1 170 zł |
Caso Germany IceMaster EcoStyle 1,7l 12kg/24h | 729 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →