Наручний годинник Casio G-Shock GBA-900-7A
Відео 5Фото 9 |
Casio G-Shock GBA-900-7A |
|
Пам'ять для збереження історії активності. Комбіновані таймери. Графічне відображення кількості кроків. Повний автокалендар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GBA-900-7A
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zegarek Męski CASIO G-SHOCK GBA-900-7AER 20 Bar Do nurkowania | 500 zł |
Casio G-Shock G-Squad GBA-900-7AER - Mężczyzna - 49 mm - Cyfrowy - Kwarc - | 679 zł |
CASIO G-SHOCK G-Squad GBA-900-7AER GBA-900 -7AER | 679 zł |
G-shock G-shock G-SQUAD GBA-900-7A - zegarek męski | 559 zł |
Zegarek Męski Casio G-Shock G-SQUAD GBA-900-7AER RATY 0 | PayPo | GRATIS W | 679 zł |
Zegarek G-Shock G-Squad GBA-900-7AER biały | 549 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →