Наручний годинник Casio G-Shock GAW-100B-1A
Фото 5 |
Casio G-Shock GAW-100B-1A |
|
Водонепроникні та протиударні чоловічі кварцові годинники з комбінованою стрілково-цифровою індикацією, вбудованою сонячною батареєю і синхронізацією ходу по радіоканалу. Належать до знаменитої колекції Casio G-Shock, призначені для користувачів, що ведуть активний спосіб життя: спортсменів, велосипедистів, туристів тощо Підійдуть тим користувачам, для яких важлива захист від вологи і висока стійкість до механічних пошкоджень.
Відрізняються традиційним для цього сімейства моделей агресивним дизайном великого полімерного корпусу, виконує важливу захисну функцію. Видатна стійкість до сильних ударів і вібрації забезпечується застосуванням фірмового амортизаційного матеріалу alphaGEL, шар якого охороняє точний кварцовий механізм, виготовлений в Японії. Габаритні часові позначки і компонування елементів оформлення циферблата практичні та естетичні.
Завдяки міцному поліуретанове ремінцю з подвійною класичною застібкою, годинник Casio GAW-100B-1A зручно сідають на будь-яку руку. Для роботи в умовах поганої освітленості є автоматичне світлодіодне підсвічування. Корпус пристрою забезпечує високий рівень водонепроникності Water Resistant 200m. Годинники можуть використовуватися для активних занять водними видами спорту і роблять можливими занурення на глибину до 20 м.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio G-Shock GAW-100B-1A
Усі ціни 9 →Zegarek Casio G-SHOCK GAW-100B -1AER | 601 zł |
CASIO G-SHOCK Original GAW-100B-1AER GAW-100B -1AER | 656 zł |
Casio G-Shock GAW-100B-1AER - Negocjuj cen zakupu, na pewno bdziesz zadowo | 510 zł |
G-Shock Zegarek GAW-100B-1AER Czarny | 657 zł |
Zegarek G-SHOCK GAW-100B-1AER LARGE TOUGH SOLAR - Natychmiastowa WYSYŁKA 0 | 538 zł |