Наручний годинник Casio Edifice EF-552-1A
Фото 8 |
Casio Edifice EF-552-1A |
|
Надійні та сучасні механічні чоловічі кварцові наручні годинники з функцією хронографа. Завдяки цікавому, з вираженими спортивними елементами дизайну, ця модель підійде як молодій людині, так і активного чоловікові середніх років. Її зовнішній вигляд виразно підкреслює життєрадісний характер і активний стиль життя свого власника. Належать до знаменитої серії Casio Edifice, позиціонуються як модель середнього класу і відповідної йому цінової категорії.
Корпус наручних годинників Casio EF-552-1A виготовлений з якісної легованої нержавіючої сталі, він має вишуканий зовнішній вигляд і надійно захищає високоточний кварцовий механізм, виготовлений в Японії. Поліуретановий ремінець з класичною застібкою демонструє високу еластичність і вражаючу міцність на розрив. Для захисту оригінально оформленої циферблата виробник використовував тверде мінеральне скло.
Годинник легко переносять занурення у воду і можуть використовуватися для плавання, в тому числі з маскою і трубкою. Для впевненого зчитування поточного часу при умовах низької освітленості ключові ділянки циферблата і стрілок пофарбовані спеціальним люмінесцентним складом з вираженим ефектом післясвічення. Малогабаритна срібно-цинкова батарея SR621SW здатна підтримувати хід механізму протягом двох років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio Edifice EF-552-1A
Усі ціни 7 →Zegarek męski Czarny CASIO EDIFICE EF-552-1AVEF 10 ATM | 380 zł |
Zegarek Casio EDIFICE EF-552 -1AVEF | 464 zł |
Edifice Momentum EF-552-1AVEF EF-552 -1AVEF | 530 zł |
Zegarek kwarcowy Casio, EF-552-1AVEF, Edifice | 420 zł |
Casio EF-552-1AVEF > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa do | 469 zł |
Zegarek Męski Casio EF-552-1AVEF Edifice Momentum EF-552 -1AVEF | OFICJALN | 530 zł |
Casio EF-552-1AVEF > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa do | 469 zł |