Наручний годинник Casio Edifice ECB-950DC-1A
Фото 4 |
Casio Edifice ECB-950DC-1A |
|
Приблизний час роботи годинника при звичайному використанні – 6 місяців, при зберіганні в темному місці – 19 місяців. Функція "час/пам'ять кола", яка дозволяє вимірювати загальний час, час кола та зберігається в пам'яті годинника.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Edifice ECB-950DC-1A
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Casio Mieszany analogowo-cyfrowy zegarek kwarcowy z bransoletką ze stali n | 869 zł |
EDIFICE PREMIUM ECB-950DC -1AEF | 989 zł |
Casio Edifice ECB-950DC-1AEF - Negocjuj cen zakupu, na pewno bdziesz zadow | 849 zł |
Zegarek Męski Casio ECB-950DC-1AEF Edifice Premium | OFICJALNY SKLEP | RAT | 989 zł |
Zegarek EDIFICE ECB-950DC-1AEF EDIFICE RACING MULTICOLOR - Natychmiastowa | 989 zł |
ZEGAREK CASIO EDIFICE ECB-950DC-1AEF PREMIUM - NOWY I ORYGINALNY ⌚ ZAPRASZ | 869 zł |
Zegarek EDIFICE ECB-950DC-1AEF EDIFICE RACING MULTICOLOR - Natychmiastowa | 989 zł |
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio Edifice ECB-950DC-1A:
- Щогодинний сигнал
- Збереження енергії
- Автоматичний календар до 2099 року
РекомендуємоПорівняти в таблиці →