Велосипед Cannondale Topstone 3 2023 frame XS
Очікується у продажу 6 409 zł Модельний рік: 2023; Тип: Тип: гравійний; Матеріал рами: алюміній; Амортизація: без амортизації; Матеріал вилки: карбон; Діаметр коліс ("): 28; Передні гальма: дискові, механічні; Задні гальма: дискові, механічні; Швидкостей (шт): 18; Форма керма: шосейний; Комплектація: |
Cannondale Topstone 3 2023 frame XS |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cannondale 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cannondale.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cannondale Topstone 3 2023 frame XS
Ціни на Cannondale Topstone 3 2023 frame XS |
---|---|---|---|---|
Cannondale Topstone 3 2023 frame L | від 6 409 zł | 2 пропозиції | ||
Cannondale Topstone 3 2023 frame M | від 6 409 zł | 1 пропозиція | ||
Cannondale Topstone 3 2023 frame S | від 7 099 zł | 1 пропозиція | ||
Cannondale Topstone 3 2023 frame XL | від 5 899 zł | 2 пропозиції |