Точка доступу Cambium Networks cnPilot E410
Cambium Networks cnPilot E410
WAN:Ethernet, 4G LTE через USB, 3G через USB
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:400 Мбіт/с
5 ГГц:867 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 25 dBm, 1 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики cnPilot E410
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cambium Networks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cambium Networks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cambium Networks cnPilot E410
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cambium Networks cnPilot e410 Access Point UE 80211ac Wave 2 2x2 Dual W126 | 1 846 zł |
Punkt dostępowy Cambium Networks cnPilot e410 | 1 431 zł |
Cambium Networks cnPilot E410-24GHZ - 5GHZ | 1 052 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →