Дитяче автокрісло Britax Romer Advansafix i-Size
Відео 1Фото 21 |
Britax Romer Advansafix i-Size |
|
Просунута модель групи 1/2/3, на перший план в характеристиках якої винесена безпека маленького пасажира. У кріслі застосовується цілий комплекс засобів захисту дитини від травмування при виникненні аварійних ситуацій і зіткненнях транспортних засобів. Зокрема, внутрішні п'ятиточкові ремені на борту дитячого автосидіння мають збільшений термін експлуатації — надалі вони розраховані на вагу до 21 кг.При переході на пристібання чада штатним триточковим ременем безпеки машини технологія SecureGuard забезпечує оптимальне положення поясної лямки ременя, зменшуючи на добру третину силу ударних впливів, які припадають на черевну порожнину.
Також на штатний інерційний авторемінь вішається спеціальна накладка XP-PAD, поставлена на варту захисту області шиї маленького пасажира в разі лобового зіткнення. Нахил спинки Britax Romer Advansafix I-Size регулюється в трьох положеннях, підголівника - в шести (укупі з вбудованими пристяжними ременями). Модель обладнана замковими скобами системи кріплення Isofix, якірним ременем TopTether, протекторами бічного захисту SICT. Вишенька на торті-запатентована система запобігання перекидання крісла PivotLink.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Купити Britax Romer Advansafix i-Size
Britax FOTELIK Britax Romer ADVANSAFIX I-size Black, Grey 76-150 CM | 1 499 zł |
Britax & Romer Advansafix I-size Cosmos Black 9-36kg | 1 149 zł |
Britax BRITAX ROMER ADVANSAFIX I-SIZE GREY 76-150 CM | 1 499 zł |
Britax BRITAX ROMER ADVANSAFIX I-SIZE BLACK 76-150 CM | 1 499 zł |
Britax BRITAX ROMER ADVANSAFIX I-SIZE GREY 76-150 CM | 1 399 zł |
- Розміри: 60–83x44x47 см