Картридж для води BRITA Maxtra+ Hard 4x
BRITA Maxtra+ Hard 4x |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BRITA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BRITA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRITA Maxtra+ Hard 4x
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRITA Wkład BRITA MAXTRA Hard Water Expert 3 szt. Biały | 65 zł |
Brita Wkład wymienny Maxtra+ Hard Water Expert 3+1szt AHBRYKHARD4SZTU | 88 zł |
Wkład filtrujący Brita Maxtra+ Hard Water Expert 3+1 szt. | 89 zł |
Brita Hard Water Expert 4szt. | 80 zł |
Wkład filtrujacy Brita Maxtra Plus Hard Water Expert 3+1szt. AGDM-DZB-BIA- | 99 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації BRITA Maxtra+ Hard 4x
Ціни на BRITA Maxtra+ Hard 4x |
---|---|---|---|---|
BRITA Maxtra+ Hard 1x | від 21 zł | 5 пропозицій | ||
BRITA Maxtra+ Hard 2x | від 43 zł | 9 пропозицій | ||
BRITA Maxtra+ Hard 3x | від 59 zł | 13 пропозицій | ||
BRITA Maxtra+ Hard 4x | від 65 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →