Літня шина Bridgestone Turanza 6 235/45 R19 99V
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 235/45 R19 99V 235/45 R19 99 V 235/45 R19 99 V Alfa Romeo |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 235/45 R19 99V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza 6 (235/45 R19 99V) 26021 | 920 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 235/45 R19 99V XL Enliten / EV ) 26021 | 943 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 235/45 R19 99V XL Enliten / EV ) | 954 zł |
Opona Bridgestone 235/45R19 TURANZA 6 99 V XL FR - opony letnie 26021 | 809 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza 6 235/45 R19 99V
Ціни на Bridgestone Turanza 6 235/45 R19 99V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 235/45 R19 99V | від 809 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza 6 235/45 R19 99V Alfa Romeo | від 1 108 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →