Мотошина Bridgestone Trail Wing TW2 3.5 -8 35J
Bridgestone Trail Wing TW2 3.5 -8 35J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Trail Wing TW2 3.5 -8 35J
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone TW2 (3.50/ R8 35J) 72448 | 227 zł |
Bridgestone TW2 ( 3.50-8 TT 35J tylne koło, M/C, koło przednie ) 72448 | 233 zł |
Bridgestone TW2 ( 3.50-8 TT 35J tylne koło, M/C, koło przednie ) | 235 zł |
Opona Bridgestone 3.50-8 TW2 35J - opony motocyklowe 72448 | 199 zł |