Літня шина Bridgestone Potenza Sport 245/40 R17 91Y
Відео 22Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza Sport 245/40 R17 91Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza Sport 245/40 R17 91Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Potenza Sport ( 245/40 R17 91Y EVc ) 22479 | 662 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 245/40 R17 91Y EVc ) | 670 zł |
Opona Bridgestone 245/40R17 Potenza Sport 91Y - opony letnie 22479 | 679 zł |
Bridgestone Potenza Sport (245/40 R17 91Y) 22479 | 660 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →