Літня шина Bridgestone Potenza S001 225/40 R19 93Y Run Flat
Відео 7Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza S001 225/40 R19 93Y Run Flat 225/40 R19 89 Y RunFlat Alfa Romeo 225/40 R19 89 Y RunFlat BMW/Mini 225/40 R19 93 W 225/40 R19 93 Y RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza S001 225/40 R19 93Y Run Flat
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Potenza S001 RFT (225/40 R19 93Y) 7918 | 1 013 zł |
Bridgestone Potenza S001 RFT ( 225/40 R19 93Y XL *, runflat ) | 1 026 zł |
Opona Bridgestone 225/40R19 POTENZA S001 93 Y XL RFT MO - opony letnie 791 | 869 zł |
Bridgestone Potenza S001 RFT ( 225/40 R19 93Y XL *, runflat ) 7918 | 1 014 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Potenza S001 225/40 R19 93Y Run Flat
Ціни на Bridgestone Potenza S001 225/40 R19 93Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza S001 225/40 R19 89Y Run Flat Alfa Romeo | від 1 042 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza S001 225/40 R19 89Y Run Flat BMW/Mini | від 1 021 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza S001 225/40 R19 93W | від 719 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza S001 225/40 R19 93Y Run Flat | від 869 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →