Мотошина Bridgestone HOOP B03 120/70 -14 55S
Bridgestone HOOP B03 120/70 -14 55S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bridgestone HOOP B03 120/70 -14 55S
Ціни на Bridgestone HOOP B03 120/70 -14 55S |
---|---|---|---|---|
Bridgestone HOOP B03 120/70 -13 53L | від 244 zł | 2 пропозиції | ||
Bridgestone HOOP B03 120/70 R14 55S | від 233 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone HOOP B03 120/80 R14 58S | від 260 zł | 5 пропозицій |