Мотошина Bridgestone Exedra G853 130/70 R18 63V
Bridgestone Exedra G853 130/70 R18 63V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bridgestone Exedra G853 130/70 R18 63V
Ціни на Bridgestone Exedra G853 130/70 R18 63V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Exedra G853 120/70 R18 59W | від 929 zł | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Exedra G853 130/70 R18 63H | від 652 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Exedra G853 130/70 R18 63V | від 656 zł | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Exedra G853 130/80 R17 65H | від 637 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Exedra G853 150/80 R16 71V | від 887 zł | 3 пропозиції |