Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 275/45 R20 110V
Відео 16Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 275/45 R20 110V 275/45 R20 110 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 275/45 R20 110V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Blizzak LM 005 (275/45 R20 110V) 15106 | 1 317 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 275/45 R20 110V XL EVc ) 15106 | 1 385 zł |
Opona Bridgestone 275/45R20 LM005 110 V XL FR - opony terenowe 15106 | 1 184 zł |
Opony zimowe 275/45R20 110V Blizzak LM005 Bridgestone 2023 | 1 203 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak LM005 275/45 R20 110V
Ціни на Bridgestone Blizzak LM005 275/45 R20 110V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 275/45 R20 110V | від 1 184 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →