Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 235/60 R18 107V
Відео 16Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 235/60 R18 107V 235/60 R18 107 H 235/60 R18 107 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 235/60 R18 107V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE BRIDGESTONE 235/60 R18 107V BLIZZAK LM-005 XL 17709 | 868 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 235/60 R18 107V XL EVc ) 17709 | 784 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (235/60 R18 107V) 17709 | 777 zł |
Opona Bridgestone 235/60R18 LM005 107V XL - opony terenowe 17709 | 732 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 235/60 R18 107V XL EVc ) | 794 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak LM005 235/60 R18 107V
Ціни на Bridgestone Blizzak LM005 235/60 R18 107V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 235/60 R18 107H | від 683 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Blizzak LM005 235/60 R18 107V | від 732 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →