Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 235/60 R18 107V
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 235/60 R18 107V 235/60 R18 107 H 235/60 R18 107 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 235/60 R18 107V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE BRIDGESTONE 235/60 R18 107V BLIZZAK LM-005 XL 17709 | 868 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 235/60 R18 107V XL EVc ) 17709 | 784 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (235/60 R18 107V) 17709 | 777 zł |
Opona Bridgestone 235/60R18 LM005 107V XL - opony terenowe 17709 | 739 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 235/60 R18 107V XL EVc ) | 794 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM005 235/60 R18 107V
Ceny na Bridgestone Blizzak LM005 235/60 R18 107V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 235/60 R18 107H | od 683 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM005 235/60 R18 107V | od 739 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →