Радіосистема BOYA BY-WM4 Pro-K1
Відео 6Фото 6 |
BOYA BY-WM4 Pro-K1 |
|
Великий радіус дії. Вітрозахист. Кейс для зберігання і перенесення. Компактні розміри трансмітера і ресивера.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BOYA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BOYA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BOYA BY-WM4 Pro-K1
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BOYA BY-WM4 PRO K1 TXRX Compact 24 GHz bezprzewodowy mikrofon lawalierowy | 488 zł |
Boya 2.4g wireless microphone -1 tx+1 rx AF-A-BOYA-080 | 345 zł |
Mikrofon Boya BY-WM4 Pro K1 | 355 zł |
BOYA BOYA BY-WM4 Pro K1 Black BY-WM4 PRO-K1 | 380 zł |
Mikroport Boya By-Wm4 Pro K1 | 399 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →