System radiowy BOYA BY-WM4 Pro-K1
Wideo 6Zdjęcia 6 |
BOYA BY-WM4 Pro-K1 |
|
Duży zasięg. Ochrona przed wiatrem. Walizka do przechowywania i przenoszenia. Kompaktowe wymiary nadajnika i odbiornika.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BOYA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BOYA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BOYA BY-WM4 Pro-K1
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BOYA BY-WM4 PRO K1 TXRX Compact 24 GHz bezprzewodowy mikrofon lawalierowy | 488 zł |
Boya 2.4g wireless microphone -1 tx+1 rx AF-A-BOYA-080 | 345 zł |
Mikrofon Boya BY-WM4 Pro K1 | 355 zł |
BOYA BOYA BY-WM4 Pro K1 Black BY-WM4 PRO-K1 | 380 zł |
Mikroport Boya By-Wm4 Pro K1 | 399 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →