Саундбар Bose Smart Soundbar 900
Відео 25Фото 18 |
Bose Smart Soundbar 900 |
|
Компанія Bose поповнила лінійку саундбарів стильною моделлю Smart Soundbar 900, яка легко стане частиною розумного будинку та занурить Вас у світ преміального звуку. Завдяки тонкому профілю, верхній панелі із чорного загартованого скла та металевому грилю, саундбар ідеально впишеться у будь-який інтер'єр та стане його прикрасою. 4 різноспрямовані повнодіапазонні динаміки та купольний твіттер, технології Dolby Atmos, PhaseGuide, система калібрування ADAPTiQ забезпечують насичене акцентоване звучання з просторовим ефектом, що адаптується до особливостей приміщення.
Панель легко підключається до ТБ за допомогою оптичного чи HDMI кабелю. Завдяки сумісності з Wi-Fi, Bluetooth, Apple AirPlay 2 та Spotify Connect ви зможете слухати свої улюблені потокові сервіси або відтворювати музику з мобільних пристроїв. Додаток Bose Music допоможе персоналізувати власний досвід і керувати улюбленим контентом. Технологія Bose SimpleSync™ дозволяє підключати Bose Smart Soundbar 300 до інших продуктів Bose, таких як навушники, смартколонки чи бездротовий сабвуфер, роблячи звук ще багатшим. Bose Voice4Video гарантує легке керування панеллю за допомогою голосових команд. Відстежувати налаштування допоможе LCD дисплей.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bose 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bose.
Купити Bose Smart Soundbar 900
Bose Smart Soundbar 900 Głośnik Biały 1055 x 581 x 107 cm SOUNDBAREU900WHI | 3 274 zł |
Soundbar BOSE Smart 900 Czarny BOSE 900 BLK | 4 000 zł |
Soundbar BOSE Smart 900 Biały BOSE 900 WHT | 4 000 zł |