Пилосос
Bosch Unlimited Gen2 ProAnimal BBS 8214PET
Фото 15 |
Bosch Unlimited Gen2 ProAnimal BBS 8214PET |
|
Універсальний акумулятор сумісний з усіма пристроями Bosch Home & Garden на 18 Вольт.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Unlimited Gen2 ProAnimal BBS 8214PET
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Hogar Unlimited Gen 2 Proanimal Series 8 Odkurzacz Pionowy Czerwony | 1 960 zł |
Bosch Odkurzacz 2 w 1 Unlimited Gen2 Serie | 8 ProAnimal BBS8214PET | 1 995 zł |
Odkurzacz pionowy Bosch Serie 8 BBS8214PET Czerwony | 2 199 zł |
Odkurzacz pionowy Bosch BBS8214 | 2 585 zł |
Odkurzacz Bosch Unlimited Series 8 - bezprzewodowy odkurzacz do ładowania | 1 820 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →