Садова повітродувка-пилосос Bosch ULB 18V-130 06008A0601
Фото 19 |
Bosch ULB 18V-130 06008A0601 |
|
Модель Bosch Universal LeafBlower 18V-130 з артикулом 06008A0601 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, а модель з артикулом 06008A0600 комплектується акумулятором та акумулятором.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch ULB 18V-130 06008A0601
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dmuchawa do liści BOSCH UniversalLeafBlower 18V-130 06008A0601 | 298 zł |
Bosch Professional Ulb 18v-130 Leaf Blower Posrebrzany 06008A0601 | 315 zł |
Bosch Bosch Dmuchawa universal leaf blower 18v-130 (bt) | 348 zł |
Dmuchawa do liści BOSCH UniversalLeafBlower 18V-130 06008A0601 | 298 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →