Пилосос
Bosch ProAnimal BGBS 4PET1 (4.242.005.202.928)
Фото 3 |
Bosch ProAnimal BGBS 4PET1 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch ProAnimal BGBS 4PET1
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Electroménager BGBS4PET1 Pro Animal odkurzacz z workiem czerwony 600 | 699 zł |
Bosch Odkurzacz ProAnimal BGB4PET1 | 949 zł |
Odkurzacz Bosch BGBS4PET1 | 699 zł |
Odkurzacz Bosch Serie 4 ProAnimal BGBS4PET1 | 699 zł |
Bosch ProAnimal BGBS4PET1 600W Turboszczotka | 749 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →