Бойлер Bosch Tronic 2000 T ES 120-5 BO M1X
Відео 15 | Товар застарів 669 zł Тип: накопичувальний; Джерело енергії: електромережа; Об'єм бака (л): 120; Джерело живлення: 230 В (1 фаза); Споживана потужність (Вт): 2000; Магнієвий анод; Нагрівальних елементів: 1; «мокрий» ТЕН; терморегулятор; захист від перегріву; захист від замерзання; захист від завеликого тиску |
Bosch Tronic 2000 T ES 120-5 BO M1X |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bosch Tronic 2000 T ES 120-5 BO M1X
Ціни на Bosch Tronic 2000 T ES 120-5 BO M1X |
---|---|---|---|---|
Bosch Tronic 2000 T ES 030-5 BO M1S | від 765 zł | 1 пропозиція | ||
Bosch Tronic 2000 T ES 050-5 BO M1X | від 700 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch Tronic 2000 T ES 080-5 BO M1X | від 992 zł | 4 пропозиції |
Рекомендуємо