Склоочисник Bosch Aerotwin A979S
Відео 3 |
Bosch Aerotwin A979S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Aerotwin A979S
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BOSCH WYCIERACZKI AEROTWIN VW PASSAT B6 2005-2010 | 85 zł |
Bosch Wycieraczki Aerotwin Przód 600/475 A979S | 87 zł |
Bosch Pióro Wycieraczki 600/475mm Aerotwin | 136 zł |
Vw Golf V Vi Passat B6 B7 Jetta Wycieraczki Bosch | 82 zł |
Wycieraczki Bosch Aerotwin Przód Vw Golf 5 V 2005-2009 | 82 zł |
Bosch Pióra Wycieraczki Vw Golf 5 Skoda Yeti | 77 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →