Wycieraczka samochodowa Bosch Aerotwin A979S
Wideo 3 |
Bosch Aerotwin A979S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Aerotwin A979S
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BOSCH WYCIERACZKI AEROTWIN VW PASSAT B6 2005-2010 | 85 zł |
Bosch Wycieraczki Aerotwin Przód 600/475 A979S | 87 zł |
Bosch Pióro Wycieraczki 600/475mm Aerotwin | 136 zł |
Vw Golf V Vi Passat B6 B7 Jetta Wycieraczki Bosch | 82 zł |
Wycieraczki Bosch Aerotwin Przód Vw Golf 5 V 2005-2009 | 82 zł |
Bosch Pióra Wycieraczki Vw Golf 5 Skoda Yeti | 77 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →