Кружка-термос BODUM Travel Mug 0.45 0.45 л
Фото 3 |
BODUM Travel Mug 0.45 0.35 л0.45 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BODUM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BODUM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BODUM Travel Mug 0.45 0.45 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bodum 11685-01 Travel Mug kubek podróżny 045 l tworzywo sztuczne 83 x 83 x | 126 zł |
Bodum 11685-913 Travel Mug kubek podróżny 045 l tworzywo sztuczne 8 x 8 x | 126 zł |
Bodum Kubek podróżny 045 l biały plastik 11685-913S | 94 zł |
BODUM - 11685-01S - Plastikowy kubek podróżny z podwójną ścianką - hermety | 68 zł |
Модификації BODUM Travel Mug 0.45
Ціни на BODUM Travel Mug 0.45 |
---|---|---|---|---|
BODUM Travel Mug 0.35 0.35 л | від 118 zł | 1 пропозиція | ||
BODUM Travel Mug 0.45 0.45 л | від 68 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →