Kubek termiczny BODUM Travel Mug 0.45 0.45 l
Zdjęcia 3 |
BODUM Travel Mug 0.45 0.35 l0.45 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BODUM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BODUM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BODUM Travel Mug 0.45 0.45 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bodum 11685-01 Travel Mug kubek podróżny 045 l tworzywo sztuczne 83 x 83 x | 126 zł |
Bodum 11685-913 Travel Mug kubek podróżny 045 l tworzywo sztuczne 8 x 8 x | 126 zł |
Bodum Kubek podróżny 045 l biały plastik 11685-913S | 94 zł |
BODUM - 11685-01S - Plastikowy kubek podróżny z podwójną ścianką - hermety | 68 zł |
Modyfikacje BODUM Travel Mug 0.45
Ceny na BODUM Travel Mug 0.45 |
---|---|---|---|---|
BODUM Travel Mug 0.35 0.35 l | od 118 zł | 1 oferta | ||
BODUM Travel Mug 0.45 0.45 l | od 68 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →